اخبار سلامت اخبار فارسی

آموزش جستجو در سایت حافظ سلامت

search
نوشته شده توسط دکتر افشین عشقی

تصور میکنیم با افزایش تعداد مطالب موجود در سایت ، قسمت اعظم سوالات و مطالب مورد نیاز آموزشی بیماران دیابتی را فراهم کرده ایم .

اما

تعدد عناوین و سوالات گاها موجب سردرگمی میشود ، لذا خواهشمند است به نکات زیر توجه بفرمایید:

 

بیش از ۴۰۰ سوال در زمینه دیابت و تغذیه بر اساس شایعترین مشکلات و شکایات بیماران دیابتی طرح شده و به طور کامل پاسخ داده شده.

در قسمت سوالات متداول دیابتیها به آخرین سوالات پاسخ داده شده و شایعترین آنها که گاها بعضی از سوالات بیش از شش هزار بار مطالعه شده دیده میشود.

بعد از ورود به قسمت سوالات در بالای تصویر دو پوشه سوالات دیابت و سوالات تغذیه دیده میشود که درصورت انتخاب آنها به کلیه سوالات و نه فقط سوالات دیده شده در صفحه اول سایت دسترسی خواهید داشت.

 

در قسمت بالا و سمت چپ صفحه اصلی سایت علامت جستجو را مشاهده میفرمایید:

درصورت تایپ عنوان مورد نظر شما ، قادر به جستجوی مطلب در کل مطالب سایت از قبیل سوالات و دانستنیها ، فیلمها و …. خواهید بود.

 

در قسمت پایینی پاسخ هر سوال ، کلمات یا کلید واژه های کلیدی دیده میشود که در صورت انتخاب آنها ، مطالب مشابه در همان موضوعات قابل بررسی توسط شما خواهد بود.

 

و در انتها

درصورت نیاز به دانستن مطالب متفاوت با مطالب موجود در سایت البته در زمینه دیابت:

 

از قسمت ارسال سوال ، اقدام به ارسال سوال خود بصورت کامل  داشته باشید.

که در صورت تکراری نبودن ، پاسخ داده میشود و با نام خودتان قابل مشاهده در سایت خواهد بود.

موفق باشید

 

 

درباره نویسنده

دکتر افشین عشقی

دکتر افشین عشقی کار خود را در زمینه آموزش و درمان بیماران دیابتی در سال1386 در محل فعلی مطب آغاز نمودند ولی همواره تحقیق ومطالعه در مورد تازه های دیابت در کنار درمان بیماران ، اصلی اجتناب ناپذیر در زندگی روزمره ایشان است.

دیدگاهتان را بنویسید